OTO KAPORTA

kaporta, araba, spiral, insan

OTO KAPORTA 

Aracı trafikte yoğun bir şekilde kullanmak, alkollü veya uykulu olarak araç kullanmak veya aracın sürüldüğü yolların şartlarından dolayı ne yazık ki trafik kazaları meydana gelmektedir. Gerçekleşen bu trafik kazalarından dolayı ise ikinci el araçların neredeyse hepsinin boyaları ve parçaları değişiyor.

Bu tür durumlarda eğer kaza yapan aracın kaportasında bir hasar meydana gelmişse oto kaporta değişimi veya tamir yaptırmak gerekiyor. Fakat kaportada yapılan işlem hem kaportanın orijinalliğini bozmadan hem de kaportaya hasar vermeden yapılması gerekiyor. Bu noktada en doğru oto kaporta bakım onarım hizmetini veren servisleri seçmek büyük önem arz etmektedir. Çünkü ileri zamanlarda aracınızda geri dönüşü olmayacak hasarlar meydana gelebilir. 

Oto kaporta tamiri hassas bir iştir ve incelikle yapılması gerekir. Çünkü kaporta tamiri ve onarımı sırasında bir çok mekanizma eş zamanlı olarak sökülüp takılacağı için her işlem tam olarak yapılmalı ve eksik hiçbir şey kalmamalıdır. Denizli Oto kaporta için boya, pasta, cila ve seramik kaplama işlemleri ise aracın diğer parçalarına zarar vermeden yapılmalıdır. Tüm bu işlemler büyük anlamda el becerisi, optik bilgi ve kimya bilgisi gerektirir. Çünkü oto kaporta tamiri veya boyaması sıradan işlemler ile yapılmaktadır. Her bir işlem uzmanların kontrolünde yapılmaktadır. Ayrıca oto kaporta tamiri veya boyama sonrasında tüm testlerin yapıldığından emin olmalısınız. Hasarlı araçlarınızın parçaları orjinalliği korunarak bilgisayarlı ölçüm cihazlarıyla Üstünsoy Oto Kaporta servisimizde özen gösterilerek yapılmaktadır.

İLETİŞİM

Adres:

Sümer Mh. Çal Cd. No :98 Merkezefendi / Denizli

Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Cumartesi, 08:30 - 18:30

Fax:

+90(258) 251 51 93