OTO SERAMİK KAPLAMA

modesta, araba, seramik kaplama,

OTO SERAMİK KAPLAMA

Oto seramik, araçların boyalarında zaman içerisinde oluşan zararları önlemek ve engellemek amacıyla geliştirilmiştir. Seramik kaplama, aracın yüzeyindeki tüm gözenekleri kapatmaktadır. Oto seramik uzun yıllar boyunca aracın yüzeyinde bir katman oluşturarak, aşınmasını, kuş pisliklerinin yapışmasını ve leke bırakmasını, boyanın renginin atmasını ve okside olmasını engellemektedir. Seramik kaplama işleminden sonra aracınızı kontrole götürmenize gerek yoktur. Çok uzun yıllar boyunca aracınızı koruyacaktır.

Oto seramik kaplama ileri seviye teknolojiler ile geliştirilmiştir. Bu sayede aşınma, çatlama ve soyulma gibi bir durum uzun yıllar sonra bile olmayacaktır. Oto seramik kaplamaları kaliteli yaptırmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde arabanızın yüzeyine ciddi derecede hasarlar verebilirsiniz. Çünkü her oto servisi bu işi özenle yapmaz. Oto seramiğin içi çok ciddi derecede dikkat gerektiren bir işlemi vardır. Bu yüzden araştırıp en doğru oto seramik servisi veren bayileri bulmanız gerekmektedir. 

Oto seramik kaplama sayesinde aracınız anti-statik yüzeye sahip olacaktır. Bundan dolayı artık çamur, yağmur, kuş pisliği ve reçine gibi arabanızın boyasını aşındıracak ve arabanızı kirletecek bütün her şeyi kolayca temizleyebilirsiniz. Bu da uzun yıllar sonra bile aracınız ilk günkü kalitesini koruyacak ve hasar almayacaktır. Ayrıca seramik kaplama kostikli yıkamalardan asla etkilenmez. Buna ek olarak oto seramik kaplama ikinci el araçların kalitesini yükseltecektir.

Siz de seramik kaplama hizmeti almak istiyorsanız Denizli Üstünsoy Otomotiv'e başvurabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres:

Sümer Mh. Çal Cd. No :98 Merkezefendi / Denizli

Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Cumartesi, 08:30 - 18:30

Fax:

+90(258) 251 51 93