DETAYLI ARAÇ TEMİZLİĞİ

detalı temizlik, temizlik,

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİĞİ

Her aracın bir bakım zamanı vardır ve bu bakım zamanını kaçırdığınız zaman aracınız eskimeye ve konforsuz bir hale gelmeye başlamaktadır. Bunun önüne geçmek için aracınızın temizliğini düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor. Çünkü temiz bir araç her zaman daha bakımlı görünür ve size tam bir konfor sağlar. Detaylı araç temizliği yapmak için otomobilin içinin her yerini temizlemeniz gerekiyor. Koltuklardan, halılara kadar dahil her türlü aksesuarı ve parçayı temizlemelisiniz.

Detaylı bir araç temizliği için antibakteriyel ürünler kullanabilirsiniz. Kullandığınız antibakteriyel ürünler sayesinde aracınızı virüs, bakteri ve mantarlardan arındırmış olursunuz. Bilindiği üzere en çok pislik aracın direksiyonunda ve profilinde barınmaktadır. Bu kısımları detaylı bir şekilde dezenfekte etmekte fayda vardır. Buna ek olarak koltukları ve koltukların alt taraflarını elektrikli süpürge ile alabilirsiniz. 

Aracınızın belkide az kirlenen yeri olarak düşündüğünüz tavanı aslında aracın direksiyondan sonra en çok kirlenen yeridir. Çünkü dışarıdan gelen egzoz dumanı tavanı kirletmektedir. Sadece bununla kalmamakla birlikte aracın içerisinde içilen sigara ve diğer etmenler aracın tavanını kirletmektedir. Araç tavanı temizliği, güneşlikleri, kapı tutacaklarını ve emniyet kemeri bağlantılarını kapsar. Eğer aracınızda detaylı bir temizlik yapmak istiyorsanız tüm bunları dikkate almalısınız. 

Bir çok oto kuaförü profesyonel olarak derinlemesine temizlik yapmaktadır. Ayrıca her bütçeye uygun bir çok oto kuaför bulabilirsiniz. Denizli Detaylı araç temizliğinde kaliteli hizmet almak için siz değerli müşterilerimizi Üstünsoy Otomotiv servisimize bekleriz.

İLETİŞİM

Adres:

Sümer Mh. Çal Cd. No :98 Merkezefendi / Denizli

Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Cumartesi, 08:30 - 18:30

Fax:

+90(258) 251 51 93